Contacteer ons

Hebt u een vraag over onze diensten of wenst u een afspraak te maken met een van onze adviseurs?

Neem dan vrijblijvend contact met ons op.

Adres: Zoerledorp 99A, 2260 Westerlo, Belgium

E-mail: info@dmg-group.be
Telefoon: +32 (0)14 53 82 50
Fax: +32 (0)14 54 59 85

Kantooruren:
maandag tot vrijdag: 8u30 – 12u en 13u – 17u
Zaterdag en na 17u op afspraak

Uw contactpersonen

Robin Deekens

Robin Deekens

CEO DMG Solutions - Senior Sales Events

E-mail: robin@dmg-group.be
Tel.: +32 (0)14 53 82 50
GSM: +32 (0)477 22 29 94
Download contactgegevens

Els Van Eccelpoel

Els Van Eccelpoel

Zaakvoerder

E-mail: els@dmg-group.be
Tel.: +32 (0)14 53 82 53

Download contactgegevens

Dirk Renette

Dirk Renette

CEO DMG Academy

E-mail: dirk@dmg-group.be

Tel.: +32 (0) 14 53 82 50

GSM: +32 (0) 488 81 82 98

Download contactgegevens

Christophe Schelkens

Christophe Schelkens

Teamleader Operations

E-mail: christophe@dmg-group.be
Tel.: +32 (0)14 53 82 50
 Download contactgegevens

Tim Iliaens

Tim Iliaens

Operations Coordinator

E-mail: tim@dmg-group.be
Tel.: +32 (0)14 53 82 50
GSM: +32 (0)498 34 30 28
Download contactgegevens

Katrien Roels

Katrien Roels

Teamleader Administration

E-mail: katrien@dmg-group.be
Tel.: +32 (0)14 53 82 56
Download contactgegevens

Elke Vertommen

Elke Vertommen

Administration

E-mail: elke@dmg-group.be
Tel.: +32 (0)14 53 82 57

 Download contactgegevens

Freddy Van Opstal

Freddy Van Opstal

Planning - Operations - Sales

E-mail: freddy@dmg-group.be
Tel.: +32 (0)14 53 82 62
GSM: +32 (0)474 49 17 48
Download contactgegevens

John Stuyck

John Stuyck

Sales Horeca

E-mail: john@dmg-group.be
Tel.: +32 (0)14 53 82 50
GSM: +32 (0)496 66 49 49
Download contactgegevens

Jürgen Geens

Jürgen Geens

Senior Planner

E-mail: jurgen@dmg-group.be
Tel.: +32 (0)14 53 82 55
GSM: +32 (0)477 77 23 64
Download contactgegevens

DMG Group

Zoerledorp 99 A,
2260 Westerlo